Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

АДВОКАТ КИЇВ. ПОСЛУГИ ЮРИСТА КИЇВ. ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ КИЇВ. ЮРИДИЧНА ФІРМА КИЇВ. ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ КИЇВ. РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ (ТОВ, ПП, ТОВ, СПД, ФОП) КИЇВ. ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ КИЇВ. КРАЩІ АДВОКАТІВ ТА ЮРИСТІВ В КИЄВІ, ЗА РОЗСУДЛИВИМИ ЦІНАМИ.

Ласкаво просимо на офіційний сайт Юридичного Бюро «Legal Service Center» в місті Київ.

 

 

Тут Ви можете ознайомитися з загальною інформацією про нашу юридичну фірму, дізнатися які послуги ми надаємо, отримати корисну юридичну інформацію, задати питання, на яке дадуть відповідь професійний юрист або адвокат, а так само записатися на прийом і скористатися будь-якими послугами юристів і адвокатів, перелік яких ви побачите на сайті або дізнаєтеся, зателефонувавши нам по телефону.

 

Наша юридична фірма здійснює свою діяльність з 2008 року і за довгі роки свого існування зайняла гідне місце серед фірм основним напрямком діяльності, яких є захист прав і законних інтересів громадян і бізнесу. У нашу компанію звертаються в основному ті особи, яким необхідний професійний юрист або адвокат в місті Київ. Той, який здатний розібратися з ситуацією будь-якої складності, якісно і за розумну ціну, будь то реєстрація або ліквідація підприємства або це захист інтересів в суді. Звичайно, ми не хочемо звеличувати себе в очах клієнта на тлі інших професійних фахівців, оскільки розуміємо що серед наших конкурентів багато гідних і професійних юристів, адвокатів та юридичних фірм, які не дарма зайняли свою нішу і завоювали довіру клієнтів завдяки своїм професійним і діловим якостям в сфері права, але і в той же час хочемо підкреслити, що ми так само є гідними професіоналами, оскільки об'єднуємо в собі всі якості юриста, які вимагають більшість людей, які потребують правової допомоги, а це в першу чергу - бездоганне знання чинного законодавства України, вміння правильно спланувати стратегію при вирішенні конкретної задачі, вигідні і розумні ціни на послуги адвоката, націленість на позитивний результат і просто серйозне та уважне ставлення до людини та її проблеми.

Ви напевно задаєте собі питання, чим же все ж таки конкретно займається Юридичного Бюро «Legal Service Center»?

 

В першу чергу це юридичні послуги для населення, а саме:

 

- Юридичні консультації;

- Захист інтересів в судах;

-Цивільні справи;

- Земельні спори;

- Сімейні спори;

- Трудові спори;

- Житлові спори;

- Відшкодування шкоди;

- Спадкові спори;

- Захист права власності;

- Стягнення боргів;

- Захист інетерсов боржників банків (адвокат по кредитах);

- Спори з державними органами та місцевими радами;

 

І багато іншого.

 

По друге це послуги для бізнесу, для підприємств і приватних підприємців, а саме:

 

- Реєстрація та ліквідація підприємств (ТОВ, ПП, СПД, ФОП);

- Юридична консультація;

- Юридичне абонентське обслуговування;

- Захист інтересів в судах та інших державних органах;

- Податкові спори (адвокат з податків);

- Господарські спори;

- Стягнення дебіторської заборгованості;

- Відшкодування шкоди;

- Трудові спори;

- Захист права власності та права користування;

- Захист прав на землю;

- Інтелектуальна власність;

- Антимонопольне право;

- Захист честі, гідності та ділової репутації;

 

 

А так само багато і багато іншого!

Ви можете задати собі питання, як можна охопити стільки напрямків в галузі права і при цьому якісно надавати юридичні послуги і чому я повинен вибрати саме цього юриста чи адвоката серед всіх інших? Відповідь дуже проста. Ми маємо багатий досвід у тих юридичних напрямках, якими займаємося і тому з будь-якою роботою, яку виконує наш юрист чи адвокат в місті Київ справляємося досить просто і в той же час якісно. За багато років роботи ми завоювали довіру багатьох клієнтів, серед яких є і громадяни, а так само великі та середні підприємства та приватні підприємці і т.д. Для багатьох з клієнтів, які з нашою допомогою благополучно вирішили свої проблеми, ми стали постійними і вірними партнерами і радниками! І по сьогоднішній день на тлі тих потрясінь, які торкнулися нашу країну Україною в 2014 році, наші двері завжди відкриті для нових клієнтів, яким потрібні професійні послуги юристів та адвокатів в місті Київ та Київській області, а так само інших областей України.

Наша порада - не чекайте поки маленька проблема перетвориться на величезну неприємність і стане нерозв'язною. Просто візьміть телефон і наберіть наш номер. Краще витратити невеликі кошти на професійну і ясну юридичну консультацію, ніж витрачати величезні гроші на супровід судового процесу або на хабарі суддям та іншим чиновникам для вирішення величезной проблеми.  

Будемо раді плідній співпраці. Завжди Ваші - Юридичного Бюро «Legal Service Center», місто Київ.

 

 

,.

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)