Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

БІЗНЕС ЮРИСТ КИЇВ. БІЗНЕС АДВОКАТ КИЇВ. ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ В КИЄВІ. ПОСЛУГИ ЮРИСТА ДЛЯ БІЗНЕСУ КИЇВ. АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ І ПРАВОВИЙ СУПРОВІД БІЗНЕСУ ТОВ, ПП, СПД, ФОП КИЇВ.

У будь-якої підприємницької діяльності не обійтися без кваліфікованої юридичної підтримки. Послуги юриста або адвоката можуть знадобитися для яких або разових доручень або для повного юридичного супроводу підприємницької діяльності. Якщо Ви займаєтеся бізнесом в місті Київ, то повинні розуміти, що час від часу Вам будуть необхідні послуги юриста або адвоката по підприємствах. Ситуації для цього можуть бути різні, це і правильне оформлення договорів та інших документів, оформлення права власності на нерухоме майно, реєстрація та перереєстрація філій, оформлення внутрішніх документів на фірмі, захист від дій контролюючих органів, різні перевірки, необхідність захистити свої інтереси в судах і так далі.

При цьому слід мати на увазі, що підприємству (ТОВ, ПП, ФОП, ТОВ, ФОП, СПД) не завжди вигідно мати в штаті юрисконсульта, тому що йому необхідно виплачувати зарплату, давати відпустку, забезпечувати інші соціальні гарантії передбачені трудовим законодавством України і т. д.

 

ВАС ЦІКАВИТЬ ЮРИСТ НА ПІДПРИЄМСТВІ В КИЄВІ? ШУКАЄТЕ ПРАВОВОГО КОНСУЛЬТАНТА ДЛЯ ЮРИДИЧНОГО СУПРОВОДУ БІЗНЕСУ? ВАМ ПОТРІБЕН БІЗНЕС ЮРИСТ АБО АДВОКАТ ДЛЯ СУПРОВОДУ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ АБО ПП, СПД, ФОП, ФОП, ТОВ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ за телефонами: -

 

Юридичне абонентське обслуговування - це вихід для підприємств, які не потребують штатному юристові, але при цьому у них періодично виникають питання, для відповідей на які, необхідно звертатися за юридичною консультацією або послугами юриста-адвоката в Києві.

 

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м Київ має багатий досвід в юридичному обслуговуванні бізнесу, і пропонує послугу - юридичне абонентське обслуговування бізнесу. Дана послуга передбачає надання юридичних послуг на постійній основі на підставі договору на абонентське обслуговування.

В рамках цієї юридичної послуги, яку наша юридична фірма в Києві надає і підприємствам і приватним підприємцям ми пропонуємо наступне:

- Юридична консультація з різних питань підприємницької діяльності;

- Захист інтересів перед податковими та іншими контролюючими органами;

- Розробка та перевірка договорів та інших угод;

- Забезпечення дотримання трудового законодавства;

- Захист інтересів в судах;

- Допомога в оформленні дозвільних та інших юридичних документів і так далі;

- Реєстрація права власності на нерухомість;

- Реєстрація та перереєстрація філій та представництв і т.д.

 

 

 

Будемо раді стати Вашими надійними партнерами і правовими радниками!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)