Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

АДВОКАТ ПО ДТП КИЇВ. ПОСЛУГИ ЮРИСТА ПО ДТП КИЇВ. СПОРИ ЗІ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ КИЇВ. ЯК ПОДАТИ В СУД НА ВИННОГО у ДТП КИЇВ. ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ВІД ДТП КИЇВ. ЯК ОСКАРЖИТИ ДІЇ ДАІ КИЇВ. СТЯГНУТИ ШКОДУ ЧЕРЕЗ СУД В КИЕЇВІ.

 

Хорошо быть автовладельцем, особенно когда Вы владелец престижной иномарки. Так приятно сесть в мягкий и теплый салон и поколесить по вечернему Киеву, подмигивая фарами прохожим и развлекая по дороге попутчицу сидящую рядом. Все это хорошо, однако дорога может быть наполнена неприятными сюрпризами, такими как гаишники, другие водители, которые нарушают правила дорожного движения, пешеходы, которые как будто специально лезут под колеса. Как ни крути, но каждый второй водитель сталкивается либо с ДТП, либо с неправомерными действиями сотрудников Госавтоинспекции.Добре бути автовласником, особливо коли Ви власник престижної іномарки. Так приємно сісти в м'який і теплий салон і поїздити по вечірньому Києву, підморгуючи фарами перехожих і розважаючи по дорозі попутницю сидить поруч. Все це добре, проте дорога може бути наповнена неприємними сюрпризами, такими як даішники, інші водії, які порушують правила дорожнього руху, пішоходи, які начебто спеціально лізуть під колеса. Як не крути, але кожен другий водій стикається або з ДТП, або з неправомірними діями співробітників Державтоінспекції.

 

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м.Київ, це та юридична фірма, в яку Ви повинні звернеться якщо Вам потрібен професійний юрист або адвокат в області стягнення шкоди заподіяної внаслідок ДТП, а так само інших спорах, що виникають в результаті порушень правил дорожнього руху, будь то суперечки з іншим учасником дорожнього руху, або з Державтоінспекцією в особі окремих посадових осіб, спори зі страховими компаніями, які відмовляються виплачувати суму страхового відшкодування і так далі.

 

ВАМ ПОТРІБЕН АДВОКАТ ПО ДТП У КИЄВІ? ВАС ЦІКАВЛЯТЬ ПОСЛУГИ ЮРИСТА ПО ДТП У МІСТІ КИЇВ? ХОЧЕТЕ ВІДШКОДУВАТИ ЗБИТКІ ПІСЛЯ ДТП У КИЄВІ? ХОЧЕТЕ ПОДАТИ В СУД НА ВИННОГО У ДТП В КИЄВІ? ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ за телефонами: -

 

Послуги юриста або адвоката по ДТП в Києві будуть вельми корисні, оскільки не кожен водій знає свої права і обов'язки в процесі управління транспортним засобом, а так само в разі виникнення ДТП.

Після ДТП не завжди страхова компанія виплачує збитки, тому доводиться звертатися до суду для стягнення суми шкоди з водія, що став винуватцем ДТП. Тут слід мати на увазі, що для забезпечення собі якісної та результативної захисту в суді необхідно правильно зібрати доказову базу. Тут без адвоката або юриста не обійтися, оскільки адвокат Вам підкаже куди необхідно звернутися для того щоб підтвердити сам факт заподіяння шкоди Вашому автомобілю, провести оцінку матеріального збитку, встановити хто винен у порушенні правил дорожнього руху і так далі. Часто водії, яким було завдано шкоди стикаються з ситуацією, коли суд, розглядаючи справу про адміністративне правопорушення не визнає провину іншого водія, який заподіяв шкоду. Це може відбуватися або у зв'язку з пропуском строків розгляду справи, або із за того що з суддею під час «домовилися». У такому випадку потрібно ретельно стежити за розглядом такої справи, і в разі чого вчасно реагувати, оскільки постанова про притягнення водія до адміністративної відповідальності є найнадійнішим доказом провини порушника. Таку постанову відіграє значну роль у питанні виплати страхового відшкодування, а так само відіграє ключову доказову роль в суді за позовом про стягнення матеріальної шкоди заподіяної внаслідок ДТП, в якому Ви просите стягнути з порушника грошову суму, що компенсує збитки від пошкодження транспортного засобу.

Найчастіше водії не звертаються до суду, оскільки матеріальний збиток відшкодовується страховою компанією, але бувають випадки коли страхова компанія відмовляється виплачувати збиток, наприклад це може бути пов'язано з несвоєчасним зверненням в страхову компанію або іншими неправильними діями водія, які, на думку страхової компанії порушили пункти страхового договору. Однак у цьому випадку не варто зневірятися, оскільки не завжди дії страховиків є правомірними і їх можна оскаржити в судовому порядку.

Крім цього, страхові компанії в порядку регресу подають позови до водіїв, винним у ДТП, тому якщо Ви отримали повістку в суд, на судове засідання за позовом страхової компанії до Вас як до винуватця ДТП з вимогою відшкодувати збитки страхової компанії, то Ви так само можете звернутися до нас як до професійних юристів, які здатні надати Вам кваліфіковану юридичну послугу по захисту Ваших інтересів у суді.

 

Наша юридична фірма допоможе Вам правильно організувати процес збору доказів, які обгрунтовують Вашу правову позицію, надасть юридичну консультацію, захистить Ваші інтереси в суді і виграє процес у Вашу користь! Телефонуйте нам і замовляйте юридичні послуги адвоката по ДТП в місті Київ!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)