Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

АДВОКАТ З ГОСПОДАРСЬКИХ СПОРІВ КИЇВ. ПОСЛУГИ ЮРИСТА У ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВАХ КИЇВ. ГОСПОДАРСЬКИЙ І АРБІТРАЖНИЙ СУД У КИЄВІ. ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД СУДОВОГО ПРОЦЕСУ В ГОСПОДАРСЬКИХ СУДАХ КИЇВ.

 

У будь-якому бізнесі можуть виникнути спірні ситуації, особливо якщо Ваш бізнес зосереджений в столиці України, місті Київ. У такому випадку незамінними стануть послуги юриста, що добре розбирається в господарському законодавстві або адвоката у господарських спорах в Києві.

Наприклад, у Вас конфлікт з постачальником або покупцем, Вам заборгували кошти за поставлений товар, орендар не сплачує орендну плату за користування приміщенням, або навпаки орендодавець намагається завчасно виселити Вас з приміщення, або Вам поставили неякісний товар, або інше підприємство порушило Ваші майнові права і Ви хочете зажадати виплати компенсації заподіяної шкоди і т.д. У будь-яких подібних спірних ситуаціях необхідно звертатися до юриста або адвоката у господарських справах. Господарські спори можуть бути вирішені шляхом досудового врегулювання, тобто шляхом направлення претензій порушнику та участі в переговорах, або в Господарському суді міста Києва.

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м.Київ, володіє досвідом у вирішенні господарських спорів на всіх стадіях, в тому числі на стадії претензійної врегулювання сопора і в стадії судового розгляду в Господарських судах. Якщо Вам потрібен хороший юрист або адвокат по господарським та комерційних питань в місті Київ, можете сміливо набирати наш номер і звертатися за юридичними послугами. В першу чергу, юрист запропонує Вам розповісти про сформовану ситуацію більш детально, і запропонує показати документи, що стосуються справи, потім Вам буде надана професійна юридична консультація, після чого Ви зробите висновок, звертатися в нашу компанію за наданням юридичних послуг у господарських справах або залишити це питання на потім, або ж звернутися в іншу юридичну фірму.

 

У ВАС ГОСПОДАРСЬКИЙ СПІР і ВИ ХОЧЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ В КИЄВІ? ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ за телефонами:

 

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ АДВОКАТА у господарських справах - ВІД 3000 ГРН. ЗА ПОВНЕ СУПРОВІД судового процесу.

Господарські спори виникають як в діяльності підприємств (юридичних осіб), так і в діяльності приватних підприємців (ФОП, ФОП, СПД, ЧП). Тому нашими клієнтами з господарських спорів можуть стати як підприємства, так і приватні підприємці міста Києва, а так само інших міст України, яким необхідні послуги юриста або адвоката в місті Київ.

Відразу відзначимо, що наша юридична фірма має особливо багатий досвід у справах про стягнення дебіторської заборгованості з боржників, тому Ви можете розраховувати на повне задоволення своїх позовних вимог до боржника з урахуванням всіх штрафних санкцій, пені, 3 відсотки річних, індексу інфляції.

Дуже часто клієнти сумніваються, чи подавати до суду чи забути про все і працювати далі. Таких клієнтів, наприклад, бентежить більш виграшне на перший погляд положення порушника, імовірно його зв'язки в судах і участь в системі корупції. Однак ця думка є помилковою, оскільки не завжди суд стоїть на боці корупціонерів і порушників, якщо у відповідності з усіма доказами, Ваша правова позиція є правильною і справедливою. Тому просимо не сумніватися у своїх правах, і діяти на захист своїх прав і законних інтересів у бізнесі.

 

 

 

Для того, щоб отримати більш детальну юридичну консультацію з питань господарських спорів в Києві, звертайтеся до нас по телефону, або приїжджайте в офіс, ми завжди раби бачити нових клієнтів!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)