Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

ПОДАТКОВИЙ АДВОКАТ КИЇВ. АДВОКАТ З ПОДАТКОВИХ СПОРІВ КИЇВ. ЮРИСТ З ПОДАТКОВИХ ПИТАНЬ КИЇВ. СУД З ПОДАТКОВОЇ КИЇВ. ЯК ОСКАРЖИТИ РЕЗУЛЬТАТИ ПОДАТКОВОЇ ПЕРЕВІРКИ КИЇВ.

Отже, до Вас прийшли непрохані гості, або звані, але небажані. Мова йде про податкові інспекторів, які з'явилися до Вас в офіс або запросили Вас з документами на планову або позапланову перевірку, за результатом якої нарахували Вам запаморочливе кількість коштів, які Ви зобов'язані сплатити до бюджету, видали акт податкової перевірки, в якому відображені штрафи і пеня та інші всілякі заходи покарання за податкові правопорушення.

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» г. Киев дає шанс позбавиться від податкової відповідальності у разі порушення податковими органами прав і законних інтересів підприємств і приватних підприємців. Наша юридична фірма надає послуги юриста і адвоката з податкових питань в місті Київ та Київській області. Ми надаємо юридичні послуги в податковій сфері як юридичним особам так і фізичним особам.

 

Податкові спори можна поділяти на кілька категорій.

 

Перше, це коли підприємство, що отримало акт податкової перевірки і податкове повідомлення, має намір оскаржити таке податкове повідомлення в адміністративному суді і отримати рішення суду про визнання недійсним податкового повідомлення рішення.

Друге, це коли податкова інспекція звертається до суду з позовом про стягнення податкового боргу, в який можуть входити і сума основного зобов'язання з податків і зборів, суми пені та штрафні санкції, передбачені податковим кодексом України.

Третє, це визнання незаконними окремих дій податкових органів та посадових осіб цих органів. Наприклад, скасування рішення про анулювання ПДВ або Єдиного податку, або оскарження відмови у прийнятті податкової декларації або примушування видати ліцензію на торгівлю алкогольними напоями в разі відмови у видачі такої ліцензії і так далі. Будь-які подібні дії або бездіяльності податкових органів можна оскаржити в судовому порядку.

 

 

У ВАС ПОДАТКОВИЙ СПІР З ПЕРЕВІРЯЮЧИМИ? ВАМ ПОТРІБЕН ПОДАТКОВИЙ АДВОКАТ АБО ЮРИСТ З ПОДАТКОВИХ СПОРІВ У КИЄВІ?

ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ за телефонами:

 

 

На перший погляд, оскарження податкової перевірки це копітка справа, проте воно під силу професійним юристам і адвокатам, у тому числі юристу і адвокату нашої юридичної фірми в місті Києві!

Звертаємо Вашу увагу, що на практиці, ми, як професійні юристи та адвокати стикалися в більшості випадків з порушенням податковими органами норм податкового кодексу при оформленні результатів перевірок. Тому навіть самі явні сумніви у Ваших правах ми можемо розвіяти, як тільки ретельно вивчимо ситуацію. Податковий адвокат в Києві легко вникає в деталі податкового спору і розробляє всі можливі шляхи вирішення ситуації.

Не забувайте, що як тільки при спілкуванні з податковим інспектором або посадовою особою податкового органу Ви отримаєте натяки, на які небудь заходи відповідальності на Вашу адресу, Вам відразу ж необхідно буде скористатися послугами адвоката / юриста або юридичної фірми. Це необхідно для того щоб можна було зрозуміти наскільки заяви посадової особи податкового органу відповідають дійсності, або це зовсім блеф.

Послуги юриста з податкового права так само будуть корисні, оскільки тільки грамотний і професійний юрист з податкових питань в Києві, знаючий податкове право і бере участь у багатьох судових процесах в Адміністративних судах Києва з податкових спорів з податковими та іншими фіскальними органами може надати професійну юридичну консультацію з податковому законодавству України, роз'яснити права та обов'язки податкового інспектора, або права і обов'язки перевіряючих.

 

Таким чином, радимо не зволікати багато часу з захистом власних прав і звертатися в нашу юридичну фірму. Ми надамо Вам якісні та результативні юридичні послуги з податкового права в місті Київ.

 

Будемо раді бачити Вас в якості нових і можливо постійних клієнтів!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)