Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

ПРИВАТИЗАЦІЯ ЗЕМЛІ КИЇВ. ПОСЛУГИ З ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В КОРИСТУВАННІ, КИЇВ. ПРИВАТИЗАЦІЯ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ! ЯК ПРИВАТИЗУВАТИ ЗЕМЛЮ В КИЄВІ.

Бути власником земельної ділянки в столиці України місті Києві дуже престижно. Купити землю в такому великому місті можна лише за великі гроші, а от скористатися своїм законним правом на приватизацію може будь-який громадянин України. Правда є одна заковика, наша держава не так просто віддає пустощі земельні ділянки будь хто звернутися з таким проханням. Але от приватизувати землю, на якій знаходитися Ваш будинок, це запросто. Подавайте заяви, збирайте необхідні документи, наймайте геодезичну фірму, яка виконає кадастрову зйомку і підготує технічну документацію.

Якщо Ви не можете самостійно організувати процес оформлення документів на земельну ділянку, в такому випадку краще всього звернутися за послугами до професійного юриста, який все зробить за Вас за дорученням.

 

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м.Київ надає послуги з приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні власника домоволодіння, тобто ми допоможемо приватизувати прибудинкову територію, але не порожню ділянку який нікому не належить. Для того щоб Ви могли звернутися до нас за послугами з приватизації землі, необхідно врахувати наступне.

 

ВИРІШИЛИ ПРИВАТИЗУВАТИ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ В КИЄВІ? ХОЧЕТЕ ПРИВАТИЗУВАТИ ЗЕМЛЮ В КИЄВІ? ВАС ЦІКАВЛЯТЬ ПОСЛУГИ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗЕМЛІ В КИЄВІ? ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ ПО ТЕЛЕФОНУ: -

 

Ми займаємося приватизації земельних ділянок, на яких розташовано домоволодіння закріплене за конкретним власником. Таким чином, у Вас повинні бути правовстановлюючі документи на будинок (договір купівлі продажу, договір дарування, свідоцтво про право на спадщину і так далі). Крім цього у Вас повинен бути технічний паспорт на домоволодіння, в якому повинен бути накреслений план земельної ділянки та зазначена його орієнтовна площа. Це єдині дві умови, за наявності яких Ви можете звертатися в нашу юридичну фірму за послугою - приватизація землі в місті Київ.

Після того як Ви до нас звернетеся, ми організуємо оформлення довіреності у нотаріуса, і будемо готувати інші документи, які необхідні для приватизації земельної ділянки.

На наші плечі ляже повністю організація процесу приватизації земельної ділянки в Києві. Це і підготовка картографічного матеріалу, подача клопотання з доданими до неї документами у відповідний міська рада, виконання кадастрової зйомки і підготовка технічної документації (для підготовки кадастрової зйомки земельної ділянки, нами, від Вашого імені, наймається геодезична фірма), узгодження технічної документації в управліннях архітектури та земельних ресурсів, подача готових документів на сесію міської ради, отримання рішення міської ради про виділення у власність земельної ділянки, і в результаті - реєстрація права власності на земельну ділянку у відповідному управлінні Реєстраційної служби України.

За результатами нашої роботи Ви отримаєте новеньке свідоцтво про право власності на землю, рішення міської ради про передачу у власність земельної ділянки, а так само технічну документацію з обмінним файлом.

Рекомендуємо не затягувати з приватизацією земельної ділянки, оскільки Ваші сусіди при приватизації своєї ділянки можуть захопити частину Вашої ділянки, і після цього Вам доведеться довго судитися і доводити факт захоплення землі.

Багато людей, для того щоб зайнятися будівництвом житлового будинку, купують старе старе житло, починають процес приватизації, отримують земельну ділянку у власність, потім зносять існуючий старий будинок і починають будівництво нового. Тут немає нічого злочинного, в подібних випадках люди часто звертаються до нас за послугами приватизації землі, і ми їм охоче допомагаємо.

 

 

Таким чином, якщо Ви вирішили приватизувати землю, дзвоніть нам за телефоном і замовляйте послугу - приватизація землі в Києві! Будемо раби Вам допомогти!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)