Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИХ СПРАВАХ КИЇВ. ЮРИСТ ІЗ СІМЕЙНИХ ТА ШЛЮБНИХ ПИТАНЬ КИЇВ. РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ, СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ, ПОЗБАВЛЕННЯ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ, СПОРИ З ПРИВОДУ ПРАВ НА ДИТИНУ, ВСАНОВЛЕННЯ ГРАФІКУ ПОБАЧЕНЬ З ДИТИНОЮ, РОЗДІЛ МАЙНА, ТА ІНШЕ В КИЄВІ. СІМЕЙНЕ ПРАВО.


Сім'я, це основа будь-якого цивілізованого суспільства. Сімейні узи повинні бути міцними і постійними і дарувати людям щастя і тепло. Однак і в цьому сегменті суспільства не обійтися без юридичної складової, яка допомагає контролювати певний порядок в сімейних відносинах і захищати права та інтереси як цілої родини, так і конкретного члена цієї родини.

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м.Київ надає послуги в області сімейного права. Ми маємо багатий досвід у сімейних спорах, тобто в тих суперечках, що випливають із сімейних правовідносин. Послуги юриста або адвоката з сімейних питань у місті Київ допоможуть упорядкувати Ваші взаємини з Вашими родичами, подружжю, дітьми та іншими членами сім'ї.

 

ВАМ ПОТРІБЕН СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ В КИЄВІ? ВАС ЦІКАВИТЬ АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИХ СПОРАХ У МІСТІ КИЇВ? ШУКАЄТЕ ПОСЛУГИ ЮРИСТА З СІМЕЙНИХ ПИТАНЬ В КИЄВІ? ХОЧЕТЕ РОЗЛУЧИТИСЯ ТА СТЯГНУТИ АЛІМЕНТИ НА ДИТИНУ, РОЗДІЛИТИ МАЙНО АБО ПОЗБАВИТИ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ ЧОЛОВІКА? АБО НАВПАКИ, ВАС ХОЧУТЬ ПОЗБАВИТИ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ, А ВИ ЦЬОГО НЕ ХОЧЕТЕ? ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ за телефонами:

 

Основу сімейного права складає в першу чергу Сімейний Кодекс України, який регулює майнові і не майнові відносини в родині. У сфері сімейного права захист інтересів передбачена для кожного з членів сім'ї, батьків, дітей, дідуся з бабусею. Таким чином, при порушенні прав до юриста або адвоката може звернутися будь-який член родини, чиї права порушені.

Сімейні суперечки бувають різні. Є такі, які можна врегулювати шляхом мирних переговорів, а є такі, які можна врегулювати тільки шляхом звернення до суду.

Наша юридична фірма займається різними категоріями сімейних спорів, наприклад:

- Розірвання шлюбу;

- Розділ майна;

- Стягнення аліментів;

- Визначення місця проживання дитини;

- Позбавлення батьківських прав;

- Встановлення графіка участі у вихованні дитини;

- Встановлення батьківства або оспорювання батьківства;

- Визнання шлюбу фіктивним;

- Проїзд дитини за кордон без дозволу одного з батьків;

- Зміна прізвища, імені або по батькові в судовому порядку.

І так далі.

Оскільки в основі сімейних спорів лежить такий фактор як людські взаємини, то не дивлячись на свою зовнішню простоту, такі спори є дуже нелегкими у врегулюванні, тому для вирішення сімейного спору необхідно знайти досвідченого і професійного юриста або адвоката в Києві, який знає не тільки тонкощі сімейного права, але й тонкощі людських взаємин. Тільки глибоко розуміє суть конфлікту в сім'ї юрист зможе зрозуміти всю суть ситуації і знайти юридичний спосіб її вирішення на користь клієнта.

Наша юридична фірма у своїй практиці налічує не один десяток судових процесів по сімейних спорах, виграних для клієнтів. Тому, звернувшись до нас за таким питанням як юридичні послуги у сімейних справах, Ви станете не тільки володарем кваліфікованої юридичної підтримки, але і помітите відчуття глибокого розуміння ситуації.

Перед тим як надати послугу у сфері сімейного права, ми пропонуємо отримати юридичну консультацію, яка можливо допоможе Вам зібратися з думками і зрозуміти яким чином краще вирішити ситуацію, чи варто вдаватися до радикальних заходів, таких як звернення до суду або інші органи, або все таки вирішити проблему шляхом мирного врегулювання конфлікту. Юрист уважно вислухає Вас, задасть питання, ознайомиться з наданими Вами документами. Після чого пояснить Вам суть Ваших прав та обов'язків за Сімейного Кодексу України, запропонує декілька варіантів вирішення проблеми, а так само роз'яснити Вам з якими вимогами в даній ситуації можна звернутися до суду.

Найбільш складною і з юридичної та психологічної точки зору є справи, якими вирішуються питання пов'язані з дітьми і правами батьків на їх виховання, а так само інші права та обов'язки щодо дитини.

Наша юридична фірма часто надає послуги своїм клієнтам в таких питаннях, як суперечки про дітей. У таких справах не саму останню роль відіграють органи опіки та піклування, які несуть функції з охорони прав та інтересів дітей. Вони приймають рішення, готують висновки, протоколи щодо прав батьків на дитину в межах своєї компетенції, виступають в якості третьої особи в судах у таких справах як позбавлення батьківських прав, встановлення графіка побачень з дитиною і т.д. Таким чином, перш ніж звертатися до суду з відповідними позовними заявами, нерідко доводиться звертатися в опікунські ради і вести з ними певну роботу по збору матеріалів для подальшого звернення до суду. Представництво Ваших інтересів в опікунській раді і в суді ми можемо здійснити на підставі довіреності і вирішити будь-які питання.

 

 

 

Телефонуйте і звертайтеся до нас за юридичними послугами з сімейного права. Сімейний адвокат в місті Київ завжди до Ваших послуг!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)