Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРІВ КИЇВ. ПОСЛУГИ ЮРИСТА ЗІ СКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ КИЇВ. РОЗРОБКА І СКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ І ДОГОВОРІВ КИЇВ. АДВОКАТ І ЮРИСТ ПО ДОГОВОРАМ КИЇВ.

 

У будь-якій господарській діяльності не обійтися без договорів і контрактів, оскільки в договорі закріплюються взаємні права та обов'язки, умови продажу товарів, виконання робіт, надання послуг, визначається відповідальність за недотримання умов співпраці. На підставі договорів будуються тісні взаємини Вашого підприємства з партнерами та замовниками. Крім цього договір є первинним документом, на якому побудована вся фінансово-господарська діяльність підприємства або приватного підприємця. Враховуючи велику важливість договору, як основи всієї господарської діяльності фірми, рекомендується складати його грамотно і професійно, довіривши таку роботу професійного юриста або адвоката, що має досвід у договірній роботі.

 

ВАС ЦІКАВИТЬ ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРУ В КИЄВІ? ВАМ ПОТРІБЕН ЮРИСТ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПРОЕКТУ ДОГОВОРУ АБО ЙОГО ПЕРЕВІРКИ? ВАМ ВАЖКО ДАЄТЬСЯ СКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ В КИЄВІ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ за телефонами: -

 

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м Київ надасть кваліфіковані юридичні послуги будь-яким підприємствам і приватним підприємцям у розробці договорів будь-якої складності з урахуванням індивідуальних особливостей підприємства.

Наш юрист чи адвокат в місті Київ мають досвід у розробці та оформленні договорів, контрактів, у тому числі ЗЕД, тому Ви можете довіритися нашому професіоналізму і будете приємно здивовані результатами.

Для того щоб розробити бездоганний договір необхідно знати тонкощі Господарського та Цивільного права України, розуміти специфіку роботи конкретного підприємства, особливо тих видів діяльності на основі яких складається договір або зовнішньоекономічний контракт. Обов'язковою для договору є створення умов максимально захищають позицію клієнта в будь-яких ситуаціях, закріплення в ньому необхідної кількості прав та обов'язків, умов роботи, термін дії, відповідальність за невиконання умов договору, порядок врегулювання суперечок і розбіжностей.

Існують різні види договорів, це договір поставки, підряду, надання послуг, лізингу, оренди і т.д. Особливо популярним є договір купівлі продажу або поставки, на підставі, якого підприємство продає товари.

Ми як досвідчені юристи, надамо юридичну послугу з оформлення будь-якого договору. Крім цього, у випадку якщо Ваш контрагент сам розробив проект договору і передав Вам для підписання, ми рекомендуємо звернутися до нас, для того щоб Вам були надані послуги юриста або послуги адвоката в місті Київ з перевірки та аналізу умов договору, наданого Вам контрагентом. У такому випадку, якщо Вас не влаштують умови договору, до нього можна буде розробити протокол розбіжностей і повернути контрагенту для підписання з протоколом розбіжностей.

Таким чином, рекомендуємо Вам не покладатися в питанні розробки проектів договорів тільки на себе, і включити в роботу кваліфікованого юриста чи адвоката Юридичного Бюро «LegalServiceCenter» м.Київ. Ми із задоволенням Вам допоможемо і зробимо Ваша співпраця з контрагентами та замовниками ще більш надійним!

 

 

Будемо раді Вас бачити в нашому офісі, телефонуйте в будь-який зручний час!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)