Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

СУД З БАНКОМ КИЄВІ. АДВОКАТ ЗА КРЕДИТАМИ КИЇВ. ПОСЛУГИ ЮРИСТА З КРЕДИТНИХ ТА БАНКІВСЬКИХ СПРАВ В КИЄВІ. КРЕДИТНА АДВОКАТ І КРЕДИТНА ЮРИСТ В КИЄВІ. КРЕДИТНА СПОР КИЇВ.


Кредит, як багато в цьому слові і радості і горя, надій на досягнення своєї мрії і розчарувань від нескінченних переслідувань з боку служб безпеки та судових виконавців. Напевно, кожному другому людині, яка живе в Україні доводилося одержувати кредит у Банку або Кредитній спілці, або іншій фінансовій установі, що надає послуги надання позики під відсотки. На жаль, в нашій країні досить нерідко ми стикаємося з фінансовими кризами, що призводить до неможливості в дотриманні графіка погашення кредиту. Особливо це стосується доларових кредитів, оскільки доларовий криза в наш час переступив ту грань яку всі боялися і не багато хто очікував.

Давно вже розвіялися давні фантазії з приводу того, що можна визнати доларовий кредит недійсним, оскільки законодавство цього не допускає. Таким чином, юристам і адвокатам доводитися розробляти нові, більш конструктивні способи боротьби з Банківською системою, яка часто перегинає палицю і вимагає зі своїх боржників непомірно високі суми з величезною кількістю штрафів, комісій, інших видів відповідальності і т.д.

 

У ВАС СУД З БАНКОМ У МІСТІ КИЇВ? ВАМ ПОТРІБЕН АДВОКАТ ПО КРЕДИТУ В КИЄВІ? ВАС ЦІКАВЛЯТЬ ПОСЛУГИ ЮРИСТА З БАНКІВСЬКИХ ПИТАНЬ ТА КРЕДИТНИХ СПРАВ В КИЄВІ? ШУКАЄТЕ КРЕДИТНОГО АДВОКАТА АБО КРЕДИТНОГО ЮРИСТА У КИЄВІ?

ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ за телефонами: -

 

Наша юридична фірма - Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м Київ ще з часів першого фінансової кризи займається кредитними спірними питаннями. Юрист і адвокат нашої фірми часто консультують клієнтів з приводу кредитних суперечок і кредитних договорів, ми багато разів надавали таку послугу як представлення інтересів банківських позичальників в суді, часто вигравали справи у банків і давали позичальникові шанс не виплачувати свої грошові зобов'язання або зовсім або не в такому обсязі як це вимагає Банк. Послуги юриста по спорам з банками це той шанс, який Ви не повинні випустити, оскільки тільки професійний юрист, що знає банківське законодавство, може допомогти розібратися в ситуації пов'язаної з невиплатою заборгованості за кредитним договором.

При це слід не забувати, що адвокат зможе виграти суд з банком в Києві, тільки в тому випадку, якщо Ви не просто граєте з банком в кішки мишки і не хочете платити кредит необгрунтовано, а тільки в тому випадку якщо Банк надходить неправомірно, вимагає необґрунтовано завищену суму зобов'язань, а так само в разі, якщо мала місце підробка документів або інші зловживання банку, договір є недійсним, або є інші явні порушення чинного законодавства ос боку банку.

Однак при цьому, затягнути справу в суді, якщо від цього залежить збереження Вашого майна, яке знаходитися в іпотеці, або якщо це потрібно для інших благих цілей ми теж можемо допомогти.

Юридична консультація по кредиту в Києві забезпечить ясність у справі, оскільки при консультації юрист з'ясує всі обставини і факти, визначить якими доказами краще обґрунтувати свою правову позицію у справі, як все взаємопов'язане і домогтися виграшу в суді.

Кредитні спори, якими займалася на практиці наша фірма досить різноманітні, це суперечки за кредитним договором, оспорювання договору, оспорювання неправомірно завищених сум штрафних санкцій, визнання кредитного договору недійсним, визнання договору іпотеки недійсним, припинення договору поруки, зняття арешту з майна, визнання недійсними прилюдних торгів, і т.д.

Ми надаємо юридичні послуги у спорах з банками і в тому випадку якщо на Вас банк подав до суду і в тому випадку, якщо Ви хочете подати в суд на Банк.

 

Телефонуйте нам і записуйтеся на юридичну консультацію з приводу проблемного кредиту!

 

 

Будемо раді надати Вам послугу і допомогти розібратися з неправомірними діями банку!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)