Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

АДВОКАТ ПО ТРУДОВИХ СПОРАХ КИЇВ. ПОСЛУГИ ЮРИСТА З ТРУДОВОГО ПРАВА КИЇВ. ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ В СУДІ ПО ТРУДОВИХ СПОРАХ КИЇВ. СУД З ПІДПРИЄМСТВОМ КИЇВ. ЗАХИСТ ПРАВ ПРАЦІВНИКА КИЇВ. СТЯГНЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, ВІДНОВЛЕННЯ НА РОБОТІ КИЇВ. ІНШІ ТРУДОВІ СПОРИ.

Людська праця завжди був і залишається основним засобом заробітку, а так же способом зануритися у справи, забути про свої проблеми і заробити кошти для свого існування. Однак, якби не було законів регулюють права та обов'язки працівників і роботодавців, тоді в цій сфері правовідносин творився би повний хаос. Для того щоб цього не відбувалося, існують органи праці та соціального захисту, правоохоронні органи, профспілки, і звичайно ж професійні юристи та адвокати, які практикують у сфері трудових суперечок.

 

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м.Київ досить часто в своїй практиці стикається з трудовими спорами які виникають як з вини працівника, так і з вини роботодавця. Професійний юрист або адвокат нашої фірми надасть юридичні послуги громадянам, чиї права порушені роботодавцем, а так само надасть послуги підприємствам і організаціям, чиї інтереси ущемлені неправомірними діями працівників в місті Київ.

 

ВАМ ПОТРІБЕН АДВОКАТ ПО ТРУДОВИХ СПОРАХ У МІСТІ КИЇВ? ШУКАЄТЕ ПОСЛУГИ ЮРИСТА З ТРУДОВОГО ПРАВА В КИЄВІ? ХОЧЕТЕ ПОДАТИ В СУД НА ПІДПРИЄМСТВО АБО НА ПРАЦІВНИКА? ВАС НЕЗАКОННО ЗВІЛЬНИЛИ? НЕ ВИПЛАТИЛИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ? ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ за телефонами: -

 

Трудові спори мають свої особливості, тому для того щоб проникнути в усі деталі ситуації і виробити стратегію захисту порушених прав необхідно заручитися підтримкою саме професійного юриста, який знає тонкощі трудового законодавства України. При цьому слід враховувати, що трудове законодавство України складається не тільки з Кодексу Законів про Працю, а й з безлічі інших законів, таких як Закон «Про відпустки», Закон «Про оплату праці», а так само багато інших закони та підзаконні акти, постанови Кабінету Міністрів, накази Мінпраці і так далі. Крім цього трудові відносини між підприємством і організацією з одного боку і працівником з іншого боку можуть бути врегульовані локальними актами на підприємстві, тобто колективним договором, посадовими інструкціями, правилами внутрішнього трудового розпорядку і так далі. Виходячи з цього ми рекомендуємо Вам, якщо Ви працівник, звертати увагу, чи є на підприємстві на яке Ви влаштовуєтеся такі локальні нормативні акти, і якщо Вам надають їх для ознайомлення, не ігнорувати текст цих актів, а уважно прочитати їх, для того щоб розуміти свої права та обов'язки.

Однак, якщо Ви все таки зіткнулися з порушенням Ваших прав, то звертайтеся в нашу юридичну фірму, і ми допоможемо Вам виграти справу в суді або врегулювати суперечку шляхом переговорів з кривдником.

Юрист і адвокат з трудових питань в Києві мають досвід у спорах, в яких можна захистити права працівника від неправомірних дій його роботодавця (керівника) - суперечки з приводу не виплаченої заробітної плати, суперечки з приводу незаконного звільнення, поновлення на роботі, стягнення шкоди заподіяної трудовим каліцтвом або професійним захворюванням, стягнення моральної шкоди, оспорювання шкоди заподіяної в процесі виконання роботи, а так само інші трудові спори, які випливають з трудових правовідносин.

Так само юрист і адвокат в Києві може надати юридичні послуги підприємствам і організаціям, оскільки в трудових відносинах можливі й неправомірні дії з боку працівників. Наприклад, працівник прогуляв роботу, і не дивлячись на це, намагається оскаржити дії роботодавця спрямовані на звільнення такого недбайливого співробітника «за статтею» в суді. У такому випадку юрист допоможе роботодавцю правильно і юридично грамотно підготувати документи і правильно організувати порядок дій, для того щоб працівник за допомогою свого адвоката не зміг оскаржити своє звільнення. Так само є й інші суперечки роботодавця з працівником, наприклад стягнення матеріального збитку з працівника, яка завдала шкоди у стані алкогольного сп'яніння, або не при виконанні трудових обов'язків і т.д.

 

 

Таких прикладів безліч. Тому якщо Ви працівник підприємства, або керівник підприємства і Ви стали учасником трудового спору, то негайно телефонуйте нам по телефону і звертайтеся за юридичними послугами! Захистіть свої права якісно, разом з нашою юридичною фірмою в місті Київ! Бажаємо успіху.

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)