Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ КИЇВ. КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА КИЇВ. КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА КИЇВ. ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ В КИЄВІ.

Юридична консультація в Києві, це найперша і найголовніша послуга яку надають юрист або адвокат. З юридичної консультації починається знайомство людини з юристом і оцінка його професійних якостей.

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м Київ є юридичною фірмою, в якій Вам може бути надана професійна консультація юриста або консультація адвоката в місті Київ.

Юридична консультація це незамінна послуга для тих, хто сумнівається у своїх правах, не знає, як вийти зі складної правової ситуації, як визначити тактику і стратегію поведінки в тому випадку якщо хто або порушив Ваші права, або подав до суду, або як уникнути відповідальності за ті чи інші дії і т.д. Найчастіше люди просто ігнорують користь юридичної консультації і звертаються до юриста або адвоката вже тоді коли проблема вже настала або придбала непоправні масштаби. Тому ми, як досвідчені юристи та адвокати в г. Киев радимо не відкладати в довгий ящик свої проблеми і завчасно звертатися за кваліфікованою юридичною консультацією. Так, Ви підстрахуєте себе, і більш імовірно не потрапите в біду, з якої не знайдете виходу.

 

ВАС ЦІКАВИТЬ КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА У КИЄВІ? ЦІКАВИТЬ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА В МІСТІ КИЇВ? ВИ ШУКАЄТЕ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ В КИЄВІ?

ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ: -

 

Ми надаємо консультації з правових питань в різних областях права, таких як:

- Цивільне право, сімейне право, земельне право, права підприємця, судовий захист, трудове право, житлове право, право власності, спадщина, стягнення боргу, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, кредитні суперечки з банками, та інші питання пов'язані з порушенням прав громадян і бізнесу.

Багато людей, які жодного разу не стикалися з юристом або адвокатом чи то бояться, чи то не розуміють значення і користь юридичної консультації, тому відкладають свої проблеми на «післязавтра» або шукають відповіді на питання в інтернеті. Однак, різниця самостійного пошуку відповідей з живим спілкуванням з юристом величезна. Наприклад, коли Ви самі шукаєте відповіді на юридичні питання, Ви можете прочитати застарілу або неактуальну інформацію, можете отримати відповідь по інтернету від людини, яка не розбирається в законодавстві України, і в результаті цього, Ви будете введені в оману і зробите помилки, які заподіють Вам непоправної шкоди.

Юрист при особистій зустрічі підкаже відповіді на питання з урахуванням останніх змін до законодавства, відповість на кожне Ваше питання, навіть самий каверзне або несподіваний. Юридична консультація в Києві дозволить Вам дати оцінку юристу і надалі скористатися його послугами, що допоможе вирішити проблему.

Під час юридичної консультації, юрист запропонує Вам викласти свою історію докладно своїми словами. Потім юрист попросить акцентувати увагу на тих фактах, які мають юридичне значення. Потім юрист задасть питання, відповіді на які необхідні для того щоб правильно скласти позицію щодо спірного питання з точки зору чинного законодавства України. Потім з урахуванням отриманої інформації юрист або адвокат викладе Вам свою точку зору на ситуацію, а так само відповість на питання, які Вас цікавлять.

 

Так само можете не турбуватися про вартість консультації юриста чи адвоката, ціни на юридичну консультацію у нас не великі, але в той же час і розумні. Усна юридична консультація до 30 хв. - Від 50 грн.

 

Не відкладайте свої проблеми на потім і дзвоніть нам за телефоном. З радістю допоможемо Вам вирішити Вашу проблему!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)