Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ В СУДІ КИЇВ. АДВОКАТ В СУДІ КИЇВ. ПОСЛУГИ ЮРИСТА У СУДІ КИЇВ. ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ ЗА НАЙКРАЩИМИ ЦІНАМИ КИЇВ. ЯК НАЙНЯТИ АДВОКАТА ДЛЯ ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ У СУДІ В МІСТІ  КИЇВ.

Вирішили звернутися в суд? Або хтось вже звернувся до суду, а Вас вказали відповідачем або третьою особою, або свідком? Тоді не впадайте у відчай і не робіть спроб самостійно розібратися. У цьому випадку краще довіритися професіоналам. Послуги юриста або адвоката в суді це кращий варіант для вирішення судових питань, які у Вас виникли.

 

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м Київ є юридичною фірмою, яка надає послуги з представництва інтересів в судах будь-якої юрисдикції та будь-якої інстанції в місті Київ та інших містах Київської області. Адвокат по цивільних справах, адвокат у господарських справах, адвокат по адміністративних справах до Ваших послуг і за вигідною ціною!

 

ХОЧЕТЕ ЗАХИСТИТИ СВОЇ ІНТЕРЕСИ В СУДІ КИЄВА? ВАМ ПОТРІБЕН ЮРИСТ АБО АДВОКАТ В КИЄВІ?  ВИ ХОЧЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО СУДУ І ШУКАЄТЕ ЗАХИСНИКА АБО ПРЕДСТАВНИКА?

ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ за телефонами: -

 

Коли людина стикається, з яким або юридичним питанням або спірної ситуацій, йому приходять в голову питання, куди звернутися, як вирішити проблему, хто йому потрібен юрист або адвокат, або юридична фірма. Ми відповімо на це питання наступним чином. Якщо ситуація не пов'язана з кримінальним правом, і мова йде про громадянське судовому процесі, або господарському, або адміністративному, то Вам допоможе розібратися з ситуацією професійний юрист, який має досвід у відповідних справах в Києві. Так само Вам допоможе і адвокат, але, як правило, адвокати частіше займаються кримінальними справами, тому серед них рідко зустрічаються фахівці в галузі цивільного, господарського, адміністративного процесу. Якщо ж Ви вирішили звернутися в юридичну фірму за послугою - представництво інтересів в суді, то майте на увазі, що все одно Вам доведеться працювати з конкретним юристом, тому постарайтеся переконатися в тому, що він володіє достатньою компетенцією щоб супроводжувати Ваша справа в суді.

Послуги юриста в суді, або послуги адвоката в суді знадобляться в тому випадку якщо Ваші права були порушені, або Ви порушили чиї то права, і хочете уникнути відповідальності або мінімізувати її.

Наша юридична фірма, в якій працюють і юрист і адвокат допоможе Вам у захисті інтересів у цивільних, господарських, адміністративних справах. У нашій практиці є безліч виграних справ у таких категоріях як, сімейне право (шлюборозлучні питання, поділ майна, аліменти, суперечки про дітей і т.д.), земельне право, житлове право (захист права власності, визнання договорів недійсними, виписка з квартири і т.д.), трудове право, захист майнових інтересів, відшкодування шкоди і т.д.

Уміння захистити інтереси в суді залежить не тільки від бездоганних знань нормативних актів Законодавства України, а й від навичок і досвіду в судовому процесі, вміння взяти ситуацію під контроль, спланувати ретельно стратегію і правову позицію у справі, винахідливо реагувати на стратегічні кроки опонента. Тому до справи необхідно залучати тільки талановитого і досвідченого юриста або адвокат. Таким чином, найкраще звернутися в нашу юридичну фірму, оскільки всіма перерахованими якостями ми оволоділи завдяки багаторічній практиці захисту інтересів в судах.

Зверніть увагу на наступне. Щоб юрист або адвокат правильно зрозумів ситуацію і визначив, які кроки необхідно зробити для того щоб виграти справу в суді, йому необхідно розповісти про всі обставини по справі нічого не приховуючи. Юрист - не слідчий і не прокурор, тому йому можна зізнатися у всьому, навіть у тому, що Ви хотіли б приховати. Це необхідно для того щоб у справі не виникло жодних несподіваних поворотів, що не вигідних в рамках супроводжуваного справи. Так само необхідно надати всі документи і назвати свідків, для того щоб обгрунтувати і довести свою правову позицію.

Звернувшись до нас за юридичними послугами щодо захисту інтересів в суді, Ви зрозумієте, що наша допомога заснована на глибокому розумінні проблеми клієнта, довірчому відношенні і націленості на позитивний результат.

 

Будемо раді бачити Вас в нашому офісі!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)