Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

АДВОКАТ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ СПОРАХ КИЇВ. ПОСЛУГИ ЮРИСТА ПО ЗЕМЕЛЬНИХ СПРАВАХ В КИЄВІ. ЗАХИСТ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ КИЇВ.

Мати земельну ділянку в місті Київ це справжнє щастя для будь-якого громадянина України. Тому порушення прав на землю, у власника землі, може викликати тільки самі негативні емоції. Однак, якщо поруч є кваліфікований юрист або адвокат, то Ви не просто забезпечите собі безпеку від посягань на Ваш земельну ділянку як на об'єкт права власності або користування, але і знайдете постійну юридичну підтримку в області захисту порушених прав, а так само юридичну консультацію з питань земельного законодавства України.

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м.Київ, це юридична фірма, яка має досвід у юридичному захисті права власності або права користування землею. Наш досвідчений юрист не раз захищав інтереси землевласників в судових інстанціях і вигравав справи в суді. Послуги таких фахівців як адвокат і юрист по земельних справах в даний час дуже затребувані в Києві, тому двері нашої фірми, яка надає юридичні послуги по земельному праву завжди відкриті для нових клієнтів!

ВАМ ПОТРІБЕН АДВОКАТ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ СПРАВАХ В КИЄВІ? ШУКАЄТЕ ПОСЛУГИ ЮРИСТА ІЗ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА У МІСТІ КИЇВ? ВАМ ПОТРІБНА ЗАХИСТ У СУДІ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ СПОРАХ У КИЄВІ? ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ за телефонами:

У земельних питаннях є свої нюанси, як наприклад - постійно і досить часто мінливий чинне законодавство України, яке регулює право на землю. Тому, тільки професійний адвокат або юрист в місті Київ допоможе розібратися в деталях ситуації і вирішити проблему.

Юрист із земельних питань, перед тим як приступити до надання послуг із захисту прав на землю проведе консультацію і з'ясує, які обставини вплинули на виникнення проблеми, які права землекористувача або власника землі були порушені, і як можна захистити порушене право. Так само юрист повинен буде ознайомитися з документами, що підтверджують права на землю, технічною документацією при необхідності, листами та іншими документами, якими можна підтвердити певні факти у справі.

Складність у земельних спорах полягає в тому, що безграмотне і не зовсім послідовне прийняття змін до чинне земельне законодавство призвело до того, що на сьогоднішній день багато землевласників фактично стали позбавлятися своїх ділянок з вини їхніх сусідів, місцевих чиновників, і інших зацікавлених осіб. Так, наприклад, оскільки раніше не було електронної кадастрової карти та порядку реєстрації земельних ділянок в земельному кадастрі, а право власності підтверджувалося держактом на землю де були зафіксовані межі ділянки, власники землі могли стати жертвами непрофесійних геодезистів, які допомагаючи у приватизації землі Вашим сусідам, могли випадково, у своїх кадастрових зйомках «зачепити» сусідню ділянку і в підсумку посприяти самозахоплення сусідньої ділянки, який буде легалізований у виданому Вашій сусідові держакті. Так само такі випадки могли відбуватися навмисне. В даний час цієї проблеми бути не може, оскільки всі земельні ділянки реєструються в базі і їх можна побачити в кадастровій карті. Так само реєстрація права власності на землю на сьогоднішній день здійснюється Реєстраційної службою, яка видає вже не держакт, а свідоцтво про право власності.

Однак з тих «держактові» часів досі залишилися спірні ситуації, які можна вирішити тільки шляхом звернення до суду, вдаючись до визнання недійсними державних актів на землю та визнанню незаконної приватизації землі.

Це не єдиний спірний випадок з практики судових земельних спорів, якими займається наш адвокат по земельних спорах в Києві.

Земельними спорами, якими може зайнятися наша юридична фірма є наступні суперечки: оспорювання державних актів на землю, суперечки про межі ділянки між сусідніми ділянками, суперечки, що випливають з договору оренди землі, визнання прав на землю, захист права постійного землекористування. Так само сюди можна віднести і суперечки з місцевими органами влади, які приймають рішення щодо земельних ділянок, що порушують або обмежують права на землю.

 

 

 

Телефонуйте і звертайтеся до нас за юридичною консультацією та іншими юридичними послугами в сфері земельного права в Києві, ми з радістю Вам допоможемо!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)