Набув чинності Закон, що спрощує отримання дозвільних документів

Дозвільні документи будуть видаватися в місцевих центрах держадміністратор Сьомого грудня 2014 року набрав чинності Закон № 1252-VII щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади, який був прийнятий 13 травня. Внеснни зміни до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», якими введено правову підставу для видачі центральними органами виконавчої влади документів дозвільного характеру через дозвільні центри, створені на рівні районів та областей.

Суб'єкт господарювання має право на отримання (переоформлення, отримання дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та подання декларацій за місцем свого знаходження або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об'єкта. Також він має право на певні дії щодо здійснення господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру, за винятком тих видів господарської діяльності, перелік яких визначається Кабміном. Реєстрацію декларацій здійснює дозвільний орган на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається. Документи дозвільного характеру видаються безкоштовно, на необмежений термін, якщо інше не встановлено законом. З першого січня 2016 дозвільним органам - центральним органам виконавчої влади, державним колегіальним органам заборонено приймати заяви суб'єктів господарювання про видачу (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру та декларацій, а також видавати такі документи, оскільки їх видача і прийом буде здійснюватися через дозвільний центр.

Реалізація предмета застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу

При розгляді справи № 6-168цс14 про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на заставлене майно ВСУ роз'яснив, що реалізація майна, що є предметом застави, проведена в рамках ліквідаційної процедури, без припинення обтяжень, не припиняє заставу. Застава зберігає силу при переході права власності на предмет застави до іншої особи, отже, на нього може бути звернено стягнення на підставах, передбачених ст.ст. 25, 26 Закону «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

Реєстрація ПП, СПД, ФОП, у м. Київ в 2014 р Що важливо знати підприємцям вирішили відкрити свій бізнес

Наша процвітаюча юридична фірма досить часто надає послуги починаючим і досвідченим підприємцям з реєстрації підприємницьких структур, будь то реєстрація підприємства або реєстрація фізичної особи підприємця.

Останнім часом законодавство України часто змінює свої положення, які відображаються на здійсненні підприємцями в Донецьку і інших містах України господарської діяльності. В основному це зачіпає податкову сторону бізнесу. Наприклад введення нових правил здачі звітності, передачу податкової компетенції з адміністрування єдиного соціального внеску, який раніше сплачувався в пенсійний фонд, встановлення великої кількості категорій платників єдиного податку, і так далі.

Мені, як досвідченому податковому адвокату хотілося б підкреслити деякі нюанси про які слід пам'ятати при реєстрації як приватного підприємця з урахуванням змін у чинному законодавстві України станом на 1 січня 2014 року.

Чи потрібно нотаріальне посвідчення договору купівлі продажу корпоративних прав?

Щодо нотаріального посвідчення документів про перехід корпоративних прав Учасника Товариства необхідно відзначити, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 208 ЦК України правочин, який укладається між фізичною та юридичною особою, а також між двома фізичними особами на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян (понад 340 гривень), належить вчиняти у письмовій формі. Угода, яка укладена у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законодавство України на сьогодні не передбачає обов'язкове нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу корпоративних прав (частини частки) Учасника у Статутному капіталі Товариства.

АДВОКАТ З ЖИТЛОВИХ СПОРІВ КИЇВ. ЮРИСТ З ЖИТЛОВИХ ПИТАНЬ КИЇВ. ПОСЛУГИ ЮРИСТА І АДВОКАТА ПО НЕРУХОМОСТІ В КИЄВІ. ЖИТЛОВИЙ АДВОКАТ КИЇВ. ЖИТЛОВЕ ПРАВО. ЯК ВИПИСАТИ З КВАРТИРИ ЛЮДИНУ ЧЕРЕЗ СУД У КИЄВІ. ЯК ПОДІЛИТИ КВАРТИРУ В КИЄВІ. РОЗДІЛ ОСОБОВИХ РАХУНКІВ, ВИСЕЛЕННЯ, ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ, І Т.Д.


Право на приватну власність це одне з найважливіших гарантованих Конституцією України прав людини. З тих пір як людина побудувала собі першу хатину і почав охороняти її від посягань, тривати весь процес становлення житлового права та інших прав на нерухоме майно. Житлове право можна розділити на право власності та право користування житлом та іншими об'єктами нерухомості. У цій сфері правовідносин спірні моменти виникають досить часто, особливо якщо Ви живете в місті Київ. Велике місто дає грунт для різних махінацій з житлом, різних афер, а так само різних побутових ситуацій які тягнуть за собою порушення прав людини на нерухоме майно. Природно, що для захисту своїх житлових прав необхідно скористатися юридичними послугами кваліфікованого юриста чи адвоката з житлових питань у Києві.

 

Юридичне Бюро «LegalServiceCenter» м.Київ, це якраз та юридична фірма, яка має досвід в сфері житлових питань. Юрист і адвокат нашої юридичної фірми на практиці знають всі тонкощі житлового права і допоможуть врегулювати житловий спір будь-якої категорії, будь то виписка людини з квартири (зняття з реєстрації), розділ житла між родичам або подружжям, визнання права власності на нерухоме майно, виселення або вселення , зняття арешту з майна, розділ особових рахунків між членами сім'ї, виділення в користування кімнати, суперечки випливають з договорів оренди нерухомості, суперечки про спадщину, визнання недійсним договору (скасування дарчим, довічного утримання) і так далі.

 

ВАМ ПОТРІБЕН АДВОКАТ З ЖИТЛОВИХ СПОРІВ У МІСТІ КИЇВ? ВИ ШУКАЄТЕ ПОСЛУГИ ЮРИСТА З ЖИТЛОВИХ ПИТАНЬ В КИЄВІ? ЦІКАВИТЬ ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ЖИТЛОВИХ ПИТАНЬ В КИЄВІ? ХОЧЕТЕ ВІДСУДИТИ КВАРТИРУ, ВИИСАТИ З КВАРТИРИ ЛЮДИНУ, ВИЗНАТИ НЕДІЙСНИМ ДОГОВІР ДАРУВАННЯ АБО ВИРІШИТИ ІНШІ ПИТАННЯ ПО ЖИТЛУ ЧЕРЕЗ СУД У КИЄВІ? ТОДІ Телефонуйте нам за номером: -

 

Житлові спори часто супроводжуються розбіжностями в сім'ї, тому є такими, що несуть величезну психологічне навантаження. Таким чином впоратися самостійно з цими складними житловими питаннями, не володіючи при цьому юридичними знаннями непросто, а часом неможливо. Тому краще буде звернутися до професійного юриста або адвоката в місті Київ, а саме в нашу юридичну фірму.

Захищаючи Ваше право власності або користування житлом, ми зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені результатом нашої роботи.

Багато людей починають звертатися до юриста або адвоката вже в той момент коли ситуація зайшла в глухий кут. Навіть у такому випадку наша юридична фірма допоможе вирішити проблему. Однак для того щоб не ускладнювати собі ситуацію, слід вчасно звертати увагу на будь-які прояви свідчать про порушення Ваших житлових прав, фіксувати їх будь-яким законним способом, тобто знімати на відео, фотографувати, закликати комунальні служби або житлово-експлуатаційні організації для складання актів, заручатися підтримкою свідків, і якомога раніше звернеться до юриста або адвоката в Києві, який надасть юридичну консультацію спрямовану на те, щоб Ви розуміли, як себе вести, щоб не допустити порушень Ваших прав.

Житлове законодавство України складають Житловий Кодекс України та низку інших законодавчих актів, у тому числі Цивільний Кодекс України. Законодавчих актів, що регулюють житлові відносини дуже багато, тому розібратися в тонкощах і деталях спірного питань можна знаючи всі ці нормативні акти. Наша юридична фірма відрізняється тим, що наш юрист і адвокат не тільки досконало знають житлове законодавство, але й знають як правильно застосовувати його на практиці, для того щоб забезпечити надійний захист клієнта.

 

 

Щоб отримати послугу - адвокат з житлових питань, просто зателефонуйте нам по телефону, і ми запросимо Вас на зустріч, при якій Ви переконаєтеся, що професійніше і надійніше фахівця в сфері житлових спорів Вам не знайти. Будемо раді бачити Вас в нашому офісі!

Задать вопрос юристу

Разрешить публиковать вопрос в рубрике "Вопрос юристу" (Ваши личные данные не будут опубликованы)